Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 • Jesteśmy firmą eventową położoną w gminie Ustrzyki Dolne, miejscowość KWASZENINA (byłe koszary Wojsk Nadwiślańskich MSW, oddalone o 6 kilometrów od kompleksu hotelowego "Hotel Arłamów").
 • Posiadamy własną bazę noclegową skladającą się z 60 miejsc w ośrodku szkoleniowym - VolfCamp KWASZENINA.
 • Dysponujemy również własnym POLIGONEM do ćwiczeń taktycznych.
 • Na terenie ośrodka umiejscowiony jest klimatyczny PUB – „Srefa W2”.  
 • Od blisko 5 lat organizujemy eventy, imprezy integracyjne oraz firmowe ze specjalnym uwzględnieniem tematyki militarnej. 
 • Ponadto Volf Events organizuje ekscytujące wyprawy w najbardziej niedostępne miejsca na świecie. 

Co nas wyróżnia

 • Bieszczady to nasze naturalne środowisko, ale… nasi Instruktorzy czują się pewnie w każdym zakątku świata.
 • Nasze eventy to nie tylko rozrywka. Kładziemy szczególny nacisk na aspekt edukacyjny. Posiadamy kadrę instruktorską dysponującą ogromną i specjalistyczną wiedzą.
   
 • Jesteśmy kreatywni i innowacyjni. Nasze oferty dopasowujemy indywidualnie do oczekiwań i budżetu klienta.
   
 • Instruktorzy Volf Events wykorzystują taktyke i technike używaną podczas szkolenia jednostek specjalnych.
 • Nasi klienci zdobywają unikalną wiedzę i umiejętności, dotychczas znane jedynie profesjonalistom działającym w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa.
 • Podczas zajęć z instruktorami panuje prawdziwa wojskowa dyscyplina. Podstawą jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. 
Skontaktuj się

Nasz Zespół

WALDES
Snajper Instruktor
Były snajper J.W. GROM, uczestniczył w wielu misjach zagranicznych między innymi w Afganistanie i Iraku, instruktor strzelectwa.
VOLF
Koordynator Instruktor
Komendant ośrodka szkoleniowego Volf Camp, dyrektor Volf Events , pilot samolotowy, prawnik, instruktor strzelectwa.
SKAŁA
Strzelectwo Instruktor
Były żołnierz zespołu bojowego i wydziału szkolenia J.W. GROM weteran misji w Iraku i Afganistanie, instruktor strzelectwa.
BODEK
Strzelectwo Instruktor
Były dowódca zespołu bojowego J.W. GROM (mjr), weteran misji, między innymi w Kosowie, Iraku oraz Haiti, osoba posiadająca potężną wiedze z zakresu techniki i taktyki pola walki, instruktor strzelectwa.
ROBERT
Krav Maga Instruktor
Instruktor Krav Maga, E3, Instruktor Cywilnej Samoobrony KM, Instruktor Taktyk Policyjnych KM, Instruktor walki w zamkniętych przestrzeniach, Instruktor walki i obrony przed nożem, Instruktor taktyki i walki, mulimedalista i podwójny złoty medalista mistrzostw świata kettlebell.
DYLU
Survival Instruktor
Były wieloletni komendant placówki SG (ppłk), okolice Arłamowa i Pogórza przemyskiego zna jak przysłowiową ”własną kieszeń", szkolony między innymi przez Indian Navaho w zakresie tropienia i odnajdywania  śladów w terenie, instruktor technik przetrwania w trudnych warunkach.
JULIA
Koordynator Przewodnik
Osoba odpowiedzialna za koordynacje działań i logistykę, sprawny organizator, pedagog, przewodnik po „Księstwie Arłamowskim”, posiada dużą wiedzę na temat historii i tradycji Bieszczadów. Miłośniczka architektury i zwierząt.
XYA
Przewodnik Instruktor
Przewodnik, instruktor odpowiedzialny za koordynacje i zabezpieczenie wyjazdów naszych Gości w regiony Bliskiego Wschodu i Azji. Osoba posiadająca szerokie kontakty w tych rejonach świata. 
XYR
Przewodnik Instruktor
Przewodnik, instruktor odpowiedzialny za koordynacje i zabezpieczenie wyjazdów naszych Gości w regiony Afryki Centralnej oraz Ameryki Centralnej i Południowej. Osoba posiadająca szerokie kontakty w tych rejonach świata.